СЛУЖИТЕЛ ДОВЪРШИТЕЛНИ ОПЕРАЦИИ

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД e динамично развиваща се фирма с основна дейност в печатната реклама. Работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Description and Requirements

Джипитиес ЕООД е динамична и бързо развиваща се фирма в областта на печата.
Основни принципи на компанията са: креативност, отдаденост, новаторство,
отговорност. Успехът ни се дължи на коректност в отношенията с клиентите, високо
качество на продуктите, изпълнение на заданията в срок и професионално обслужване
от страна на квалифицирания екип от специалисти. Във връзка с разширяване на
дейността на фирмата и по-специално в широкоформатния отдел, търси да назначи на
постоянен трудов договор служител довършителни операции.

Изисквания към кандидата:

- Завършено минимум средно или средно-техническо образование;
- Отговорност към производствения процес;
- Дългосрочна перспектива за работа;

Задължения и отговорности на служител довършителни операции:

- Биговане, каширане, изработка твърди корици, лепене, сгъване, ламиниране,
обрязване, форматиране, поставяне на спирали, капси и др.;
- Рязане на нож
- Контрол на готовата продукция;
- Администриране, обслужване и настройване на машини;
- Координация и комуникация с отдел продажби и отдел логистика;
- Финиширане на продукти;

Предимства за кандидата:

- Сръчност, бързина и прецизност;
- Висока мотивация за работа;

Компанията предлага:

- Постоянен трудов договор
- Работа при много добри условия на труд в динамична и предизвикателна среда;
- Стабилност и сигурност в социален аспект;
- Локация в центъра на София;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително. Необходими документи за
кандидатстване: - Подробна автобиография (CV) и актуална снимка. (задължителни)
- Копия от допълнително придобити сертификати за квалификации; (по желание)
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

City
  • София
Category
  • Other
  • Рекламно производство
Position
  • Bindery
  • Offset Press Operator
  • Other
  • Press Feeder
  • Technical Assistant
  • Typesetter
Hierarchy
  • Staff
Job Turn
  • Full day
Job Type
  • Permanent
Student Suitable
  • No