КНИГОВЕЗЕЦ

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД e динамично развиваща се фирма с основна дейност в печатната реклама. Работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Description and Requirements

Имате опит в печатната реклама? Или може би просто искате да се занимавате с нещо различно, интересно и продуктивно? Тогава ние сме това, което търсите. Във фирма Джипитиес ЕООД държим изключително много на индивидуалния подход към клиента и добре свършената работа е критерий, който ни отличава от конкурентната среда.

Търсим да назначим на постоянен трудов договор ново и свежо попълнение за нашия сплотен колектив на позиция книговезец.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Извършване на довършителни процеси -
сгъване на дипляни, лепене на папки, шиене с телбод на книжни тела, лепене на торбички
• Туткалене (лепене) на кубчета и кочани и др.
• Обличане на корици
• Подвързване на книжни тела на автоматизирана машина;

ИЗИСКВАНИЯ:

• Опит на подобна длъжност;
• Сръчност и организираност;
• Внимание към детайлите;
• Спазване изпълнението на работни задъжения
в поставените срокове;
• Работа е екип.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа в иновативна компания с дългосрочна възможност за развитие;
• Среда на споделяне на опит и знания.
• Лоялно и коректно отношение;
• Работа по график;
• Трудов договор.
- Местонахождение на работното място: гр. София; ул."Г.С.Раковски" 34

City
  • София
Category
  • Other
  • Packaging
  • Довършителни обработки
Position
  • Bindery
Hierarchy
  • Staff
Job Turn
  • Full day
Job Type
  • Permanent
Student Suitable
  • No