Печатар на четвъртинка формат офсетова машина

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Description and Requirements

Нашият клиент е офсетова печатница, която търси служител на длъжност Офсетов печатар. Офсетовата машина е на около 6 години, четвъртинка формат с голяма степен на автоматизация.

Задължения:
- подготовка на машината за печат;
- контрол на качеството по време на тиража.

Изисквания:
- минимум средно образование;
- познания на технологиите в областта на листов офсетов печат и довършителни процеси;
- задължителен опит поне 3 години като офсетов печатар, без значение на каква машина;
- добри комуникативни умения.

Предлагаме:
- самостоятелна работа на четирицветна машина (четвъртинка) с висока степен на автоматизация;
- трудов договор на пълен работен ден(две смени 2х2).

Процедура по кандидатстване:
- Използвайте бутона "Кандидатствай за тази обява"
- Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест.
- Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Полиграфия инфо е регистриран посредник за работа в Агенция по заетостта под номер №1867 от 22 Април 2015г.

City
  • София
Category
  • Offset Printing
Position
  • Offset Press Operator
Hierarchy
  • Staff
Job Turn
  • Full day
  • Night shift
Job Type
  • Permanent
  • Telework
Student Suitable
  • Yes