ОФИС АСИСТЕНТ

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД e динамично развиваща се фирма с основна дейност в печатната реклама. Работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Описание и изисквания

Джипитиес ЕООД е динамично развиваща се фирма в областта на печатната реклама. Държим изключително много на индивидуалния подход към клиента и добре свършената работа е критерий, който ни отличава от конкурентната среда.

Търсим да назначим на постоянен трудов договор ново и свежо попълнение за нашия сплотен колектив на позиция офис асистент.

Изисквания и отговорности:

- компютърна грамотност
- умения за работа с клиенти
- управление на документооборот
- отчетност на офиса
- грижа за консумативите в офиса
- водене на кореспонденция по електронна поща
- висше образование

Административни дейности:

- обсъждане на ежедневните дейности на управителя
- организационна офис работа (командировки, срещи, пътувания)
- умения за водене на бизнес кореспонденция на български и английски език
- умения за организиране и приоритизиране на задачите
- осъществява организацията по подготовка на бизнес срещи
- изготвяне и работа със справки, договори и документи

От своя страна ние предлагаме:

-Постоянен трудов договор
-Фиксирано работно време – от понеделник до петък
- Работа при много добри условия на труд в динамична и предизвикателна среда
- Стабилност и сигурност в социален аспект
- Локация в центъра на София

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително според ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град
  • София
Категория
  • Друга
  • Мейлинг
Длъжност
  • Акаунт
  • Логистика
  • Организатор склад
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не