Монтажист

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД е млада и динамично развиваща се фирма с дейност в печатната реклама. Широкият набор от производствени машини ни дава възможност да отговорим на повишаващите се изисквания към печатните услуги. Ние работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Описание и изисквания

Джипитиес ЕООД е фирма, която обича да прави нещата по различен начин. Тя е насочена изцяло към пълно рекламно обслужване на клиентите в областта на печатната, сувенирната и външна реклама. Във връзка с разширяване на дейността на фирмата и по специално в широформатният отдел, търси да назначи на постоянен трудов договор служител за монтаж на рекламни изделия.

ОСНОВНИ ФУНКЦИИ, ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Монтаж на външна и вътрешна реклама – светещи/несветещи табели, букви; облепяне на витрини, автомобили и интериори с фолио; опъване на винил, плексигласови изделия и много други.
- Подготовката и обработването на материалите, нужни за изработването на рекламните материали
- Изпълнява и други задачи, възложени във връзка с работата.

ИЗИСКВАНИЯ:

Изисквания към кандидатите:
- Сръчност, умение за работа на стълба на не голяма височина.
- Комуникативност, инициативност и способност за работа в екип;.
- Шофьорска книжка;;
- Мотивация и желание за работа.
- Опит на подобна позиция е предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Постоянен трудов договор;
- Оптимални условия за изпълнение на служебните задължения;
- Местонахождение на работното място: гр. София; ул.Г.С.Раковски 34

При интерес от Ваша страна моля изпратете автобиография и актуална снимка
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град
  • София
Категория
  • Рекламно производство
Длъжност
  • Монтажист
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не