Книговезец

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД е млада и динамично развиваща се фирма с дейност в печатната реклама. Широкият набор от производствени машини ни дава възможност да отговорим на повишаващите се изисквания към печатните услуги. Ние работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Описание и изисквания

На база качеството, което осигуряваме, се повиши и количеството на клиентите ни. Поради това си търсим енергичен, проактивен и ангажиран колега.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършване на довършителни процеси -
сгъване на дипляни, лепене на папки, шиене с телбод на книжни тела,лепене на торбички
• Туткалене (лепене) на кубчета и кочани и др.
• Обличане на корици
• Подвързване на книжни тела на автоматизирана машина;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит на подобна длъжност;
• Сръчност и организираност;
• Внимание към детайлите;
• Спазване изпълнението на работни задъжения
в поставените срокове;
• Работа е екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в иновативна компания с дългосрочна възможност за развитие;
• Среда на споделяне на опит и знания.
• Лоялно и коректно отношение;
• Работа по график;
• Трудов договор.

Град
  • София
Категория
  • Finishing
Длъжност
  • Книговезец
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не