Графичен дизайнер

ФолиАрт

печатница и рекламна агенция

Описание и изисквания

Фирма ФолиАрт ООД търси да назначи за своите нужди ДИЗАЙНЕР.

Основни задължения на позицията:

-изпълнява компютърни проекти и макети, предназначени за отпечатване/книжки, брошури, рекламни и канцеларски материали, и др./, подготвя готовите файлове за печат и съхранява проекти в база данни
-изпълнява проекти за външна реклама/светещи и несветещи табели, обемни букви, билбордове, банери и др./
-изпълнява проекти за брандиране на продукти за рекламни кампании и презентационни цели /сувенири, химикали, запалки, тефтери, бележници и др./
-изпълнява проекти за брандиране на автомобили
-изпълнява проекти за брандиране на витрини и др.

Нашите изисквания са:

-изявено креативно мислене, усет за пространствено подреждане, композиция, цветови решения, пропорции
-самостоятелност, организационни умения, инициативност и отговорност, умения за работа в екип
-отлично владеене на основните програми - Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Corel Draw, Photoshop и други продукти за графична обработка
-предишен опит в дизайна и предпечатната подготовка са с предимство

Ние предлагаме:

-трудов договор
-редовно заплащане
-петдневна работна седмица

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете CV с прикачена актуална снимка и телефон за контакти.Конфиденциалността е гарантирана.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Град
  • Добрич
Категория
  • Дизайн
Длъжност
  • Графичен дизайнер
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не