СИТОПЕЧАТАР

Джей Пойнт Плюс ООД

Печатна къща J Point+, част от J Point Group, е компания за дигитален и офсетов печат и изработка на богата гама от рекламни печатни материали.

Описание и изисквания

КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Подготвя и отпечатва файлове от поръчки;
• Следи за качественото отпечатване на поръчките;
• Следи за оптималното използване на размерите на различните материали за печат;
• Поддържа машините в изрядно техническо и състояние и вид.

ИЗИСКВАНИЯ:

• минимум една година стаж на същата или сходна позиция;
• средно техническо образование;
• познания в областта на печата - необходими материали и реагенти, копиране и печат;
• бързина, сръчност и прецизност;
• умение за работа в екип;
• лоялност и организираност;
• възможност за работа на смени.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Постоянен трудов договор;
• Възможност за работа в динамично развиваща се компания;
• Отлична работна среда.

Град
  • София
Категория
  • Ситопечат
Длъжност
  • Ситопечатар
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не