Снабдител в офсетова печатница

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е офсетова печатница. Услугите, които предлага компанията са печат на картонени опаковки.
Във връзка с разширение на дейността си фирмата търси снабдител в офсетова печатница.

Задължения:
- да комуникира с доставчици на компанията;
- да познава видове хартии и картони необходими на компанията;
- да се запознава с новостите при материалите свързани с полиграфията;
- да организира и да следи за наличности на консумативи и суровини, необходими за работа на компанията.

Изисквания:
- опит на подобна длъжност е предимство;
- средно или висше образование;
- полиграфическо образование е предимство.

Предлагаме:
- Осемчасов работен ден при редовна смяна;
- Обучение за кандидатите без опит;
- Осигурен транспорт.

Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата" след като сте се регистрирали и попълнили CV в сайта www.dotbrain.eu;
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.eu като регистриран посредник за работа;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Dotbrain eu е собственост на Полиграфия Инфо ООД - регистриран посредник за работа в Агенция по заетостта под номер №1867 от 22 Април 2015г.

Град
  • София
Категория
  • Опаковки
  • Офсетов печат
  • Търговия с печатно оборудване
  • Търговия с хартии и консумативи
Длъжност
  • Организатор склад
  • Технически сътрудник
  • Технолог
  • Търговец
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Да