ОФИС Секретар

АРД ЕООД

АРД ЕООД разполага с дигитални и широкоформатни машини, цех за производство на всякакви реклами и рекламни детайли.

Описание и изисквания

Основни задължения:
1. Oбработка на текуща информация.
2. Изготвяне на справки свързани с дейността.
3. Оформяне на документи за приемане и предаване на рекламни материали.
4. Приемане на входящи обаждания и предоставяне на информация, записване и предаване на съобщения.
5. Обработка на кореспонденция.

Изисквания:
1. Компютърна грамотност - Офис пакет
- Excel - Word - обработка и оформяне на документи;
- Internet - email, търсене на информация, свързана с работата.

2. Отговорност и внимание към детайлите.
3. Организираност и комуникативност.
4. Готовност за динамична работа.
Предлагаме:
1. Трудов договор.
2. 8 часов работен ден - от понеделник до петък.
3. Месторабота в офис в гр. София.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте се обработват в съответствие с всички приложими закони, нормативни актове и действащи стандарти и ще бъдат използвани само за целите за осъществяване на подбор.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
  • Рекламно производство
  • Широкоформатен печат
Длъжност
  • Акаунт
  • Бизнес администратор
  • Маркетинг
  • Мениджър Продажби
  • Технически сътрудник
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Да