Търговски представител на дигитален трансферен принтер и печат

Techno Pro Ltd.

Техно Про е оторизиран Дистрибутор за България на следните японски марки: - Allied Telesis - Fujitsu - OKI - Toshiba В допълнение представляваме и: - немската фирма AVIRA – антивирусен софтуер; - холандската фирма The Magic Touch – термотрансферни хартии - датската фирма Flora Labels – етикети и специализиран софтуер за производителите на растения, разсадници, ...

Описание и изисквания

С разширяване на търговската ни дейност, ние търсим да наемем

Вашите задължения включват:
Продукти:
• подготвяте и изнасяте продуктови презентации на партньори и дилъри
• да познавате техническата спецификация на принтерната машина
• да познавате характеристиките на хибридната технология
• следите конкурентните продукти

Придобиване на клиенти
• Изграждате и развивате дилърската мрежа – идентифицирате потенциални партньорства, комуникирате активно с дилърите като следите техните продажби и инициирате нови сделки.
• Изготвяте периодични справки и анализи за продажбите, развитието на пазара; обобщавате и анализирате данни, интерпретирате резултати.

Друго
• Водите активна комуникация с производителя на продуктите
• Обучавате се за продуктите

Вашият профил:
• опит като търговски представител
• Проактивен подход, комбиниран с гъвкавост при постигане на поставените цели.
• Желание за работа в променящо се и динамично обкръжение, организационни умения, способност за планиране на работата и приоритизиране на задачите.
• Отлични умения за писмена и вербална комуникация.

Ние ви предлагаме:
• продуктово обучение за работа с принтерната машина
• търговско обучение за ценообразуването
• схема за възнаграждение, обвързана с индивидуалните резултати
• работно място, ситуацирано в ж.к. Дружба, ул. Мюнхен 8.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
  • Рекламно производство
  • Ситопечат
  • Търговия с печатно оборудване
  • Търговия с хартии и консумативи
Длъжност
  • Търговец
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не