Специалист Предпечатна подготовка

Спектър АД

Ние сме печатница, която работи с най-новите машини и технологии на компаниите Heidelberg, Polar, Manroland и Muller Martini, разпооложени в нова сграда с площ от 6 000 кв. м. Нашите клиенти са основно от Великобритания, Франция, България и Гърция.

Описание и изисквания

Във връзка с разширяването на дейността си, печатница Спектър търси да назначи Специалист предпечатна подготовка.

Изисквания:
Задължителен предишен опит.
Отлично познания по полиграфия - предпечат, печат, довършителни дейности.
Отлична компютърна грамотност.
Отлични познания за PDF стандартите за печат.
Познания по Adobe Acrobat PRO, Enfocus Pitstop.
Опит с някои от продуктите на Heidelberg - Prinect са предимство.

Отговорности:
Проверка и корецкия на PDF файлове спрямо изискванията на печатницата - PDF Preflight / Enfocus Pitstop preflight.
Електронен монтаж с Heidelberg Prinect Integration/SignaStation

Условия:
Възможност за професионална реализация в компания с високи стандарти на работа, стабилност и сигурност.
Много добри условия на труд и конкурентно възнаграждение.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Град
  • София
Категория
  • Предпечат
Длъжност
  • Монтажист
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не