Оператор - Лепачна Машина

Нови Глобал България

Нови Глобал е международна компания за подбор на управленски кадри, работеща в различни индустрии и функции с офиси в САЩ, Ирландия, Великобритания, Испания, Саудитска Арабия, Бахрейн, Южна Африка, Пакистан, Индия, Гибралтар и вече и в България. Нови Глобал България специализира в търсенето на ключови и управленски кадри за специфични позиции, намирайки най-добрите кандидати за нашите клиенти и залагайки на професионален, конфиденциален и дискретен подход. За нас е важно не количеството, а качеството на услугата, която предлагаме.

Описание и изисквания

Нашият клиент е компания - производител на опаковки за бързо оборотни стоки с фокус върху хранително-вкусовата промишленост. За техния цех в гр. София търсим опитен оператор, който да спомага производствената дейност на позицията:

Оператор - лепачна машина

Отговорности:

• Настройка на лепачната машина
• Поддръжка на машината в експлоатационен режим
• Настройва машината за изработване на различни видове и размери кутии за еднопунктово и многопунктово лепене
• Осъществява контрол на качеството и отстранява всички засечки, задръствания и недостатъци в процеса на работа на машината
• Познания в други довършителните процеси са предимство

Изисквания:

• Средно техническо образование
• Професионален опит – минимум 2 години като оператор на лепачна машина в производството
• Желание за работа

Ако смятате, че сте точният кандидат за тази позиция, ще се радваме да получим Вашата автобиография.

Нашите консултанти ще се свържат само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствайки за тази позиция Вие позволявате на Нови Глобал да работи с личната Ви информация, спазвайки Закона за защита на личните данни.

Номер на лиценза на агенцията: № 2123 издаден на 04.10.2016

Град
  • София
Категория
  • Опаковки
Длъжност
  • Оператор на лепачна машина
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не