Технолог

Дунав прес АД

Производство на полиграфическа продукция

Описание и изисквания

Основни изисквания:

* Изготвяне и контрол по спазването на технологичната документация за изпълнение на поръчки, съобразно стандартите за качество и спецификата на производствените мощности. Проследяване на статуса на всяка една поръчка от момента на залагане до момента на получаване от клиента.
* Ръководи, координира и организира дейностите на производствените звена във фирмата.
* Решава текущи производствени проблеми.
* Контролира правилното попълване на технологичните поръчки.
* Участва в разработването и внедряването на нови технологии, оборудване и инструменти, свързани с производството.
* Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с изпълняваната длъжност.

Основни отговорности:

* Отговаря за качеството на произведената продукция.
* Отговаря за спазването на сроковете за производство на готовата продукция.
* Отговаря за синхронност в работата на производствените звена.

Квалификационни изисквания:

* Образование: висше техническо образование – предимство е : полиграфия; инженер–химик (органична химия); машинен инженер; инженер електроника и автоматика, икономическо образование.
* Владеене на немски език е предимство.
* Компютърна грамотност.

Ние предлагаме:

* Трудов договор, пълни осигуровки.
* Редовно месечно заплащане.
* Перспективи за развитие в голям и динамичен екип.

Ако сте готов/а да направите следващата стъпка в кариерата си, не се колебайте да ни изпратите вашето CV, придружено от актуална снимка. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Град
  • Русе
Категория
  • Друга
Длъжност
  • Технолог
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не