Инженер, Механик

Дунав прес АД

Производство на полиграфическа продукция

Описание и изисквания

ОТГОВОРНОСТИ:
* Извършва профилактика и ремонт на наличната производствена техника в предпиятието;
* Участва в технически задания за проектиране на нови и реконстроиране на действащи съоръжения в частта-механика, в монтаж и пускане в експлоатация на машини и оборудване.
* Изпълнява общофирмените изисквания при работа с поръчки, изискващи DPG - лого и съоръжението за персонализация.
* Създава документация при заявки за покупка на резервни части,инструменти,контролно измервателни уреди и други.
* Участва в приемателните комисии при приемане на извършени от външни изпълнители ремонти.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА :
* Висше техническо образование - степен инженер с подходяща за спецификата на производството специалност.
*Да притежава удостоверение за съответната квалификационна група съгласно - Правилник за безопастност и здраве при работа при електрообзавеждане.
* Компютърна грамотност – за използване на приложния софтуер и машините с програмно управление.
* Опит и познания при откриване и отстраняване на сложни повреди в механиката на машините и съоръженията.
* Английски език – много добро ниво за разчитане и чертане на механични схеми и техническа документация.
* Предишен опит по специалността е предимство.
* Технически, комуникативни умения и работа в екип.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ :
* Работа в престижна компания с екип от професионалисти;
* Възможност за професионална изява и развитие;
* Атрактивно възнаграждение, обвързано с личната ви квалификация ,способности и постигнати резултати.
Изпратете - автобиография, мотивационно писмо.
Интервюта ще бъдат проведени само с предварително одобрените по документи кандидати.

Град
  • Русе
Категория
  • Друга
Длъжност
  • Механик
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не