Търговец

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е голяма търговска компания в областта на консумативите за полиграфията. Нейни клиенти са печатници, рекламни агенции и крайни клиенти. Във връзка с разширение на дейността си за района на София, фирмата търси Търговец.

Задължения:
- Консултиране на настоящите и бъдещи клиенти на фирмата;
- Приемане и изготвяне на оферти и индивидуални решения според нуждите на клиента;
- Попълване на база от нови клиенти и осъществяване на контакт с тях.

Изисквания:
- Опитът в продажбите на печатни продукти или консумативи за печат е предимство;
- Основни познания в работата с офис приложения;
- Комуникативност;
- Шофоьорска книжка.

Предлага:
- Запознаване с продуктите и услугите на компанията;
- Много добри условия за работа в модерен офис;
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Фиксирано заплащане + процент.

Процедура по кандидатстване:
- Използвайте бутона "Кандидатствай за тази обява"
- Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест.
- Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Опаковки
  • Офсетов печат
  • Търговия с хартии и консумативи
Длъжност
  • Акаунт
  • Търговец
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не