Помощник печатар

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е офсетова печатница. Услугите, които предлага са изготвянето на печатни материали.
Във връзка с разширение на дейността си фирмата търси служител на длъжност Помощник печатар офсетов печат на ролна машина.

Задължения:
- работата изисква задължения в работния процес на машината в помощ на печатаря;
- работа на 12 часови смени. Дневна, нощна и два дена почивка.

Изисквания:
- Средно образование;
- Не е задължителен опит.

Предлагаме:
- Обучение;
- Трудов договор на пълен работен ден(редовна смяна);
- Стартова заплата 800 лв.

Документи за кандидатстване:
- автобиография в Dotbrain;
- документ за завършено средно образование.

Процедура по кандидатстване:
- Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на теоретичен тест.
- Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.
- Допълнителна информация за заплащане ще получат кандидати за длъжността преминали тестовете в Dotbrain.eu.

Град
  • София
Категория
  • Офсетов печат
Длъжност
  • Печатар офсетов печат
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Нощна смяна
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Да