Организатор производство широкоформатен печат

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е печатница за широкоформатен печат. Услугите, които предлага са цялостна печатна услуга и всички довършителни процеси. Фирмата търси да назначи Организатор производство широкоформатен печат.

Задължения:
- Организиране работния график на печатните машини;
- Подготовка на файлове за печат и работа с RIP;
- Работа при необходимост на ролни и плоскопечатни широкоформатни печатни машини;
- Адекватна реакция в аварийни ситуации;
- Отговорност към производствения процес.

Изисквания:
- Задължителен няколкогодишен опит като оператор широкоформатен печат;
- Познаване в дълбочина на технологиите за широкоформатен дигитален печат, рутерно и плотерно рязане и последващите довършителни процеси.
- Добри комуникативни умения;
- Завършено средно или висше техническо образование е предимство.

Предлагаме:
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Добро стартово заплащане;
- Работа на редовна смяна.

Процедура по кандидатстване:
- Одобрените по CV кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест.
- Преминалите успешно интервюто и теста кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Широкоформатен печат
Длъжност
  • Оператор на широкоформатна машина
  • Организатор производство
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не