Оператор на дигитална широкоформатна машина (латекс)

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е печатница за широкоформатен печат. Услугите, които предлага са цялостна печатна услуга и всички довършителни процеси.
Във връзка с разширение на дейността си фирмата търси оператор на дигитални широкоформатни машини.

Задължения:
- Работа на широкоформатни печатни машини с латексова технология (1,6м);
- Обслужване, смяна на медии и мастила;
- Участие в довършителните операции.

Изисквания:
- Не е необходим опит на подобна позиция, но е предимство ако има такъв;
- Добри комуникативни умения;
- Отговорност към производствения процес.

Предлагаме:
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Обучение за работа с дигитални печатни машини;
- Работа редовна смяна, петдневна работна седмица.

Документи за кандидатстване:
- автобиография
- документ за завършено средно или висше образование

Процедура по кандидатстване:
- Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест за работа с Adobe Illustrator / Photoshop.
- Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Широкоформатен печат
Длъжност
  • Оператор на широкоформатна машина
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не