ОПЕРАТОР ЗА РАБОТА С ПЕЧАТАЩИ И РЕЖЕЩИ ПЛОТЕРИ

АТЕРА Дизайн ЕООД

Графичен дизайн и печатна реклама, дигитален и широкоформатен печат. Печат на фотографии в големи размери.

Описание и изисквания

ATERA Design Ltd. - рекламна агенция с 26-годишен опит в областта на графичния дизайн, дигиталния и широкоформатен печат, за офиса си в София търси мотивирана и активна личност за длъжността:

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- работа с принтери за широкоформатен печат - до 160 см, НЕСОЛВЕНТНИ;
- лазерни принтери;
- режещи плотери;
- ламинатори;
- работа с ПВЦ фолия и плоскости.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- печата и следи технологичните изисквания за качествено и в срок изпълнение на поръчките;
- осигурява ефективното обслужване на техниката;
- извършва довършителни дейности, продиктувани от печатните и режещи технологии - рязане, каширане, прилагане и т.н.

ИЗИСКВАНИЯ:
- експертно владеене на Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDraw;
- експертни познания в областта на предпечатната подготовка и цветен печат;
- познаване в детайли спецификата на широкоформатния и лазерен печат;
- отговорна личност, с умения за качествена работа и умения за "изпипване" на детайлите;
- умения за работа в екип;
- самоинициативност и организираност;
- предходен опит на подобна длъжност - не по-малко от 2 години;
- шофьорска книжка - предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянен трудов договор;
- възможност за професионално развитие;
- работа в млад екип.

ДОКУМЕНТИ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- автобиография с подробно и коректно описание на квалификациите, уменията и способностите;
- актуална снимка;
- препоръки (писмени или по телефон) - при поискване.

Кандидатури, без задължителните документи за кандидатстване, няма да бъдат разглеждани.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Конфиденциалността на кандидатстването ви е гарантирана.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
  • Рекламно производство
  • Широкоформатен печат
Длъжност
  • Монтажист
  • Оператор на дигитална машина
  • Оператор на широкоформатна машина
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не